Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Спа-чистење

Код: A301023029
Повратни информации од клиент:
(0)

Висококвалитетното чистење е основа за ефективна нега. Производите од TianDe Corporation се повеќе од само хигиена; тие се нежни текстури, луксузни ароми и хидратација на кожата. Нежниот азиски гел за туширање Centella, луксузната сол за тело и гелот за миење лице Ocean Beauty ќе ви пружат вистинско задоволство во вашиот одраз во огледалото. Побрзајте да ги земете сите три производи по цена од два!

Понуда
Купете 2 производи: Азиски Centella гел за туширање + праска сол за тело – добијте ПОДАРОК гел за миење Ocean Beauty!

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

КОМПЛЕТОТ ВКЛУЧУВА:

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Алое вера гел
9.70€9.70 7.76€7.76
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело со Кристали од Мртво Море
15.50€15.50 12.40€12.40
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Серум за зацврстување на трепките и веѓите
19.90€19.90 15.92€15.92
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Фито паста за белење со јаглен и тајга тревки,
11.10€11.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Балсам за коса Линжи
9.40€9.40
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.