Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Најдобри прозиводи за проблематична кожа

Најдобри прозиводи за проблематична кожа

Фитокорекција на проблематичната кожа

Код: A141023001
Повратни информации од клиент:
(0)

Сетот “Herbal must-have” вклучува:
• Гел за миење на лице;
• Маска за лице против акни и лузни;
• Крем за лице против акни и лузни;
• Лосион за лице против акни.

Грижата за проблематичната кожа вклучува регулирање на лојните жлезди. Потребен е сеопфатен пристап. Тоа ќе ви помогне да го постигнете посакуваниот резултат - уживајќи во вашиот одраз во огледалото.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

КОМПЛЕТОТ ВКЛУЧУВА:

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Супер-концентрирани плочки за перење облека
15.93€15.93 11.15€11.15
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Млечен пилинг
7.40€7.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Мезоролер за лице
43.00€43.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Балсам за коса Линжи
9.40€9.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околуочен флуид “ Ocean Riches”
20.00€20.00
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.