Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Појас со турмалин

Слобода и удобност при секое движење!

Код: 30126 , Amount: 1 pc
Повратни информации од клиент:
(0)

Помага во ублажување на локалната напнатост во пределот на лумбалниот 'рбет, карлицата и долниот дел на стомакот. Помага за подобрување на циркулацијата на крвта, предизвикува субјективно чувство на топлина во лумбалниот предел. Корисно за време на спортски и други физички активности, како и за време на долги периоди на седење или стоење, за оние кои имаат седентарен начин на живот.

АПЛИКАЦИЈА:

Ставете влажна салфетка на лумбалниот дел и прицврстете го ременот одозгора. По 15-20 минути ќе почувствувате топлина. Времето на носење се одредува индивидуално, но не смее да надмине 2 часа на ден.

Внимание! На местата на примена на производот може да се појави црвенило на кожата и чувство на печење. Ова е нормална реакција, која ќе помине 3-4 часа по симнувањето.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Турмалин
Турмалин

Турмалинот во прав е изведен од минерал кој има електромагнетно поле. Кога комуницирате со човечкото тело, турмалинот генерира микро струи кои го подобруваат метаболизмот во клетките и, следствено, способноста за детоксикација на телото.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Алое вера гел
9.70€9.70 7.76€7.76
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело со Кристали од Мртво Море
15.50€15.50 12.40€12.40
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Серум за зацврстување на трепките и веѓите
19.90€19.90 15.92€15.92
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Фито паста за белење со јаглен и тајга тревки,
11.10€11.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Балсам за коса Линжи
9.40€9.40
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.