Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Турмалински појас за врат,

Слобода и удобност при секое движење!

Код: 30127 , Amount: 1 pc
Повратни информации од клиент:
(0)

Помага во ублажување на напнатоста во цервикалниот 'рбет и во просторот помеѓу лопатките на рамената. Помага за подобрување на вашата состојба во случај на исцрпеност, ја забрзува вашата адаптација при чести патувања и летови.

АПЛИКАЦИЈА:

Ставете влажна салфетка на вратот и фиксирајте ја обвивката на врвот. По 15-20 минути ќе почувствувате топлина. Може да се користи 1-3 пати на ден 1-3 часа. Курсот на употреба е 3 месеци. По едномесечна пауза, можете да го повторите курсот, следејќи го истиот режим на изложеност.

Внимание! На местата на примена на производот може да се појави црвенило на кожата и чувство на печење. Ова е нормална реакција, која ќе помине 3-4 часа по симнувањето.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Турмалин
Турмалин

Турмалинот во прав е изведен од минерал кој има електромагнетно поле. Кога комуницирате со човечкото тело, турмалинот генерира микро струи кои го подобруваат метаболизмот во клетките и, следствено, способноста за детоксикација на телото.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Растворлива маска во прав со перли
6.20€6.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело, зелен чај
11.10€11.10 8.88€8.88
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон со екстракт од линжи
9.40€9.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Чешский каталог 2024
3.00€3.00
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.