Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Славитон гел

Леснотија во секој чекор !

Код: 44402 , тежина 125 g
Повратни информации од клиент:
(2)

Билните екстракти содржани во фитогелот помагаат да се ублажи чувството на тешки нозе, подобруваат циркулација, ја освежуваат кожата и го подобруваат вашето расположение. Гелот има пријатна, нелеплива текстура, лесно се нанесува на кожата и брзо се впива. Не остава траги на облеката.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете мала количина од гелот на кожата на нозете наутро и навечер и нежно масирајте се додека не се апсорбира целосно.

мой любимый мужчина)) уснуть без него не могу! отлично снимает усталость и отеки! Рекомендую!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Алги
Алги

Екстрактот од алги содржи многу корисни материи, го олеснува ефикасното навлажнување на кожата, го подобрува тонот и еластичноста на кожата, омекнува.

Хамемелис
Хамемелис

Екстрактот од хамемелис го подобрува изгледот на кожата, ја омекнува и ја одржува еластичноста на кожата

Ментол
Ментол

Ментолот има контра-привлечен ефект придружен со чувство на студ. Ја ублажува иритацијата и ја тонизира кожата. Ментолот е одличен освежувач и отстранувач на непријатен мирис.

Рузмарин
Рузмарин

Екстрактот од рузмарин освежува, тонизира, го потиснува растот на бактериите.

Еукалиптус глобуларен
Еукалиптус глобуларен

Хумулус лупулус екстракт е извор на витамини, органски киселини и флавоноиди. Ја тонира и омекнува кожата што ја прави мазна и нежна, има антибактериско дејствоо.

Костен
Костен

Коњскиот костен служи како антиоксиданс, ја штити кожата од негативното влијание на животната средина, омекнува, помага да се подобри тонот на косата.

Камилица
Камилица

Екстрактот од цвет камилица помага да се активираат метаболичките процеси и да се подобри исхраната на сијалиците за коса.

Тимус
Тимус

Екстрактот од лисја од мајчина душица ги подобрува метаболните процеси, ја активира храната на клетките.

Кантарион
Кантарион

Екстрактот Hypericum perforatum има тонични својства, ги зајакнува wallsидовите на крвните садови. Помага при ублажување на воспалението, може да се пофали со антимикробна активност.

Мислења на клиентите (2)

Дарья Григорьева

мой любимый мужчина)) уснуть без него не могу! отлично снимает усталость и отеки! Рекомендую!

Евалуација
Самкова Ольга Владленовна

Славитон спасал меня во время беременности. У нас летом очень жарко, ноги отекают, устают. Этот гель приятно пахнет, великолепно убирает отеки и снимает усталость, а еще легкий холодок. Я очень довольна этим продуктом.

Евалуација
Просечна проценка (5)
КОМЕНТАРИ СО ОЦЕНКИ (2)
(0)
(0)
(0)
(0)
(2)

СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Златна маска за лице
12.50€12.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело Цитрон
11.10€11.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Calcemarine Complex( Калцемарин комплекс)
29.00€29.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Кармин
9.07€9.07 6.80€6.80
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Моливче за очи и веѓи (tone 1)
7.50€7.50
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.