Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Пијалок

Пијалок "Кинеско кафе во зрна"

Додаток во исхраната

Код: 120109 , 1 пакетче, 10 гр.
Повратни информации од клиент:
(1)

Кинескиот пијалок во зрна има пријатен вкус. Плодовите од касија имаат општо зајакнувачки ефект, го прочистуваат вашето тело и го подобруваат вашиот имунитет. Состојки: 1 кафена лажичка: семе од касија - 4 гр. Предупредување: Не користете во случај на преосетливост на некоја од состојките, не користете за време на бременост и доење. Да се чува подалеку од дофат на деца, на температура под +25°C, при релативна влажност на воздухот под 70%. Производител: Кина.

АПЛИКАЦИЈА:

Истурете 1/2 лажички (2 гр.) во 200 мл врела вода, оставете да отстои 15 мин. (препорачано време). Возрасните треба да земаат 1 чаша 2 пати на ден со оброците. Времетраење на употреба - 2 недели. Се препорачува да се консултирате со лекар пред да земете додаток во исхраната. Не користете со лекови. Не ја надминувајте препорачаната дневна доза. Не користете додатоци во исхраната како замена за целосна и урамнотежена исхрана.

Этот напиток - мой любимый, помогает быстро вернуть талию к состоянию "ДО НОВОГО ГОДА" )))


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Семе од Касија Александрија
Семе од Касија Александрија

Листот Касиа сена има лаксативни својства, благодарение на што ефикасно ги прочистува цревата без болка или надуеност.

Мислења на клиентите (1)

Филиппова Елена Александровна

Этот напиток - мой любимый, помогает быстро вернуть талию к состоянию "ДО НОВОГО ГОДА" )))

Евалуација
Просечна проценка (5)
КОМЕНТАРИ СО ОЦЕНКИ (1)
(0)
(0)
(0)
(0)
(1)

СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Органски лепенки за очи со хидрогел од морски алги
4.20€4.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Свилена перфекција сет нага за раце
21.50€21.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Пилинг од праска
1.50€1.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околуочен флуид “ Ocean Riches”
20.00€20.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Супер-концентрирани плочки за перење облека
15.93€15.93 11.15€11.15
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.