Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Фито чај тибетско соединување

Фито чај тибетско соединување

Додадок во исхрана

Код: 123923 , 30 x 1.5 g filter packets
Повратни информации од клиент:
(0)

Го зајакнува имунолошкиот систем, чајот му помага на организмот да се снабди со енергија и сила!
Подготовка:
Една филтер кесичка во чаша 200мл вода.
Потребно е да отстои 10 до 15 минути, потоа се пие.
За возрасни конзумирањето може да биде 2 пати на ден за време на јадење.
Конзумирање: 3-4 недели
Ако имате здравствени проблеми, пред конзумирање се препорачува консултација со лекар.
Не го комбинирајте со лекови.

АПЛИКАЦИЈА:

Истурете во една чаша (200 ml) врела вода врз 1 пакување (1,5 g) билки. Оставете 10-15 минути. Препорачана дневна доза: за возрасни – една чаша чај еднаш дневно за време на оброк. Препорачано времетраење на употреба: 3-4 недели.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Кари
Кари

Цветот кари има холеретичен ефект.

Камилица
Камилица

Цветот камилица има спазмолитичко, антисептичко, седативно и аналгетско дејство. Го стимулира лачењето на органите за варење, ги потиснува процесите на ферментација во телото.

Кантарион
Кантарион

Кантарионот содржи аскорбинска и никотинска киселина, супстанции за потемнување, гуми за џвакање и горчливи материи, етерични масла, фитонциди. Има мултилатерален ефект на зајакнување на телото. Ја ублажува нервната напнатост.

Бреза
Бреза

Екстрактот од бреза содржи есенцијални масла, органски киселини, флавоноиди, витамини. Има антисептично дејство.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Смирувачки и заштитен крем за околуочи
19.90€19.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Јаошен фластер за тело
6.47€6.47 5.50€5.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Балсам за коса Линжи
9.40€9.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Деликатен гел за чистење лице
11.60€11.60
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ 3D Лифтинг масажер за тело и лице
30.00€30.00 24.00€24.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело медена праска
11.10€11.10
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.