Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Фито чaј Taiga Shield

Фито чaј Taiga Shield

Додаток во исхраната

Код: 125906 , Тежина: 42 гр
Повратни информации од клиент:
(0)

Виолетовата coneflower билка помага да се зајакне природната одбрана и имунитетот на телото.
Состав: ливадска билка, билка од виолетов coneflower, билка од врба од роза, обични ризоми и корења на валеријана, ризоми и корења од каламус, листови од малина, плодови од смрека, плодови од малини.
1 пакување содржи (g/%): Медоусвит билка 0,4 g/20%, билка од виолетов coneflower 0,4 g/20%, билка од врба од роза 0,38 g/19%, обични ризоми и корени од валеријана 0,2 g /10%, ризоми и корени од каламус 0,2 g/10%, листови од малина 0,2 g/10%, плодови од смрека 0,2 g/10%, плодови од малини 0,02 g/1%
Не содржи бои и ароми.
Не ја надминувајте препорачаната дневна доза. Додатокот во исхраната не ја заменува хранливата и урамнотежена исхрана.
Предупредување: не користете во случај на преосетливост на некоја од состојките.
Складирање: чувајте го на температура која не надминува +25°C, на релативна влажност од 75%, надвор од дофат на деца. Производител LLC “Integraciya”, 112a E. Alekseyevoi Street, Barnaul, 656019, Russia.
Importer: ASTI Group LLC, 5 Zardu str., Riga, LV-1083, Latvia, +37127030599.

АПЛИКАЦИЈА:

За возрасни истурете чаша врела вода (200 – 250 ml) врз 1 кесичка чај, оставете 5-10 минути. Користете еднаш дневно. Дозволени се мали остатоци од растителни честички.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Турмалински појас за колено
63.00€63.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Silky Face Powder Duo
15.00€15.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Мултифункционален лосион за лице
12.90€12.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Фито крем за стапала
5.20€5.20 4.16€4.16
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Балзам за густина и раст на косата
24.50€24.50 17.15€17.15
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за раце, Алое
2.50€2.50
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.