Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Масло массажное косметическое "Секрет благодатных вершин"

Секрет женской привлекательности

Код: 30120 , Объем:10 мл
Повратни информации од клиент:
(0)

Комплекс растительных экстрактов и эфирных масел оказывает благотворный эффект на состояние молочных желез, способствует устранению застойных явлений и профилактике мастопатии.

АПЛИКАЦИЈА:

Небольшое количество масла растереть в руках и легкими массажными движениями нанести на предварительно разогретую после ванны или душа кожу груди. Втирать в кожу до полного впитывания.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Билка Мудрец
Билка Мудрец

Листот од жалфија е извор на фитоестрогени - растителни аналози на хормони. Тоа помага да се регулира менструалниот циклус кај жените.

Кинески женшен
Кинески женшен

Кинескиот екстракт од корен од женшен има видлив тоник ефект, ја активира микроциркулацијата во ткивото, ги подобрува метаболните процеси, штити од негативното влијание на надворешните фактори.

Ѓумбир
Ѓумбир

Екстрактот од коренот од Ѓумбир ја активира микроциркулацијата и метаболичките процеси во ткивото, ја тонизира и крева кожата, ја враќа нејзината еластичност.

Астрагалус
Астрагалус

Астрагалусот поседува импресивна антиоксидантна активност поради високата содржина на селен, флавоноиди, витамини Ц и Е. Ги штити клетките од напади на слободните радикали, Го зајакнува локалниот имунитет.

Селен
Селен

Маслото и екстракт од лисја селен ја подобруваат состојбата на кожата, оставајќи ја мазна, еластична и еластична.

Стиракс
Стиракс

Гумата за џвакање Стиракс ја крева кожата, ја прави поеластична, го забрзува заздравувањето на пукнатини и други микро оштетувања на кожата.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Марамици за матирачки ефект “ Gentle Rose “
5.40€5.40 4.05€4.05
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон со екстракт од линжи
9.40€9.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон против перут за коса од женшен + маска за коса
13.20€13.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за лице "Бел чај"
15.90€15.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околуочен крем против брчки “ Овча плацента “
10.00€10.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Дневен крем за лице Sensation
7.70€7.70
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.