Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Дамски секојдневни влошки Gentle Care

Тие се грижат за жената, не само за нејзината долна облека!

Код: 60145 , Amount: 1 парче
Повратни информации од клиент:
(0)

Динамичниот ритам на современиот живот, лошата исхрана, стресот и секојдневните обврски, несомнено негативно влијаат на телото.
Докажано е дека само среќната дама може да им даде радост на другите, трансформирајќи ја реалноста.
Секојдневните женски влошки "Нежна грижа" имаат за цел да ја направат секоја жена посигурна и да обезбедат хармонија и рамнотежа на духот.
Влошките за "нежна грижа" обезбедуваат совршена хигиена, спречуваат раст на бактериите и развој на циститис.
Тие се создадени од традиционалната кинеска медицина и работат на основа компресија. Мекиот горен слој е направен од природен материјал, неткаен материјал кој е екстремно нежен и не ја иритира кожата. Внатре, има фитомембрана со екстракти од внимателно избрани билки

АПЛИКАЦИЈА:

Се препорачува за секојдневна употреба. Обезбедува заштита и чувство на удобност за вашиот секојдневен живот.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Хризантема
Хризантема

Екстракт од хризантема партениум ја омекнува и смирува кожата.

Пеперминт
Пеперминт

Екстрактот од пеперминт ја омекнува кожата, ја ублажува иритацијата, дава чувство на удобност.

Глуварче
Глуварче

Глуварчето има антибактериски својства, го спречува развојот на воспалителни процеси.

Јапонска софора
Јапонска софора

Коренот од јапонска софора ги нормализира метаболичките процеси на клетките, ги обновува заштитните функции.

Ангелика
Ангелика

Коренот на Ангелика поседува антибактериски својства и дава удобност и свежина на кожата.

Алунит
Алунит

Природен вулкански кристал. Има антибактериски и лековити својства. Ја ублажува иритацијата.

Екстракт од јапонски цвет
Екстракт од јапонски цвет

Екстрактот од јапонски цвет има анти-инфламаторни, антимикробни својства, помага во одржување на микрофлората.

Јасмин Гарденија
Јасмин Гарденија

Плодовите од јасмин гарденија имаат антисептичко и антиинфламаторно дејство.

Борнеол
Борнеол

Еден од најпопуларните производи на Исток. Тибетските и индиските исцелители велат дека е способен да ја активира топлината на животната енергија Јанг кај луѓето, да заживее и да го забрза протокот на крв. Борнеол е многу популарен за лекување на настинки и нивните први симптоми, затнат непријатност во носот и грлото.

Остол
Остол

Остолот има благотворно дејство во традиционалната кинеска медицина.

Кемпферол
Кемпферол

Биолошка активна супстанца на растенијата (флавоноид), која има диуретично дејство.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Супер-концентрирани плочки за перење облека
15.93€15.93 11.15€11.15
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Млечен пилинг
7.40€7.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Мезоролер за лице
43.00€43.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Балсам за коса Линжи
9.40€9.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околуочен флуид “ Ocean Riches”
20.00€20.00
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.