Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Нефритова свежина секојдневни дамски влошки, Алое

Сигурна заштита и чувство на удобност

Код: 61911 , Amount: 20 pcs
Повратни информации од клиент:
(0)

Тие содржат природни билни екстракти. Влошките го елиминираат мирисот. Обезбедуваат чувство на свежина и удобност.

АПЛИКАЦИЈА:

За секојдневна употреба.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Алое
Алое

Екстрактот од алое ги забрзува природните процеси на заздравување на ткивата, ја запира иритацијата на кожата и го ублажува чешањето.

Пеперминт
Пеперминт

Екстрактот од пеперминт е силен антиоксиданс со антибактериски својства, кој дава чувство на свежина и помага да се ублажи болката со неговиот смирувачки ефект.

Зелен чај
Зелен чај

Екстрактот од зелен чај има антибактериско и антиинфламаторно дејство и го ублажува чешањето и иритацијата.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Volupta+ за жени
11.10€11.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околу очен крем-серум против брчки
36.93€36.93 27.70€27.70
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Фито паста за белење со јаглен и тајга тревки,
11.10€11.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Анти-акни лосион за лице
12.00€12.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Протеински шејк со рогач и ленено семе со засладувач
3.00€3.00
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.