Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Секојдневни дамски влошки Енергија на тревите

Содржи заштитен комплекс од растителни екстракти

Код: 61901 , Amount: 20 pcs
Повратни информации од клиент:
(1)

Содржи патентиран концентрат од билни екстракти. Елиминирање на мирис. Дава чувство на свежина и удобност.

АПЛИКАЦИЈА:

За секојдневна употреба.

Моя подруга рассказала: у неё была миома матки, пользовалась прокладками Энергия трав 6 месяцев, и миома уменьшилась в размерах, а через год исчезла совсем! Подруга просто счастлива, и прокладками продолжает пользоваться уже для профилактики.


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Алое
Алое

Екстрактот од алое ги забрзува природните процеси на заздравување на ткивата, ја запира иритацијата на кожата и го ублажува чешањето.

Пеперминт
Пеперминт

Екстрактот од пеперминт ја омекнува кожата, ја ублажува иритацијата, дава чувство на удобност.

Дудник
Дудник

Екстрактот од коренот на Ангеликата има корисни ефекти врз женското тело. Ангеликата се користи во источната медицина илјадници години поради нејзините антиинфламаторни ефекти и способност да ја намали болката.

Куркума
Куркума

Eкстрактот од куркума помага против алергии, иритации на кожата.

Горец
Горец

Екстрактот од корен од полигонум мултифлорум има антимикробно дејство.

Алунит
Алунит

Природен вулкански кристал. Има антибактериски и лековити својства. Ја ублажува иритацијата.

Кинески божур
Кинески божур

Екстрактот од божур е едно од најкористените растенија во тибетската традиционална медицина. Ја ублажува иритацијата, чешањето, помага за нормализирање на женскиот циклус.

Книдиум
Книдиум

Екстрактот од семето книдиум е познат по своите анти-инфламаторни, антибактериски и антимикробни дејства.

Мислења на клиентите (1)

Филиппова Елена Александровна

Моя подруга рассказала: у неё была миома матки, пользовалась прокладками Энергия трав 6 месяцев, и миома уменьшилась в размерах, а через год исчезла совсем! Подруга просто счастлива, и прокладками продолжает пользоваться уже для профилактики.

Евалуација
Просечна проценка (5)
КОМЕНТАРИ СО ОЦЕНКИ (1)
(0)
(0)
(0)
(0)
(1)

СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем маска за подмладување на лице, врат и деколте
18.20€18.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Маска за лице со глечарска вода
3.50€3.50 2.80€2.80
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ BB Тонален крем за лице
16.81€16.81 13.45€13.45
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за стапала чајно дрво,
1.80€1.80
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.