Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Секојдневни ултра тенки влошки In Top

Добра заштита за совршен состанок!

Код: 67007 , 20 парчиња
Повратни информации од клиент:
(0)

Ин топ влошките помагаат да се чувствувате удобно и сигурни во било какви околности и да обезбедите ефикасна грижа за сопственото здравје. Сребрените микрочестички содржани во специјалниот слој на влошката имаат корисен ефект врз микрофлората и спречуваат инфекции.

Горниот слој е направен од целулоза, природен неткаен материјал, овозможува на кожата да дише и спречува непријатна влажност. Вие нема да чувствувате ништо друго освен мекост и удобност во текот на денот.

АПЛИКАЦИЈА:

Препорачани за секојдневна употреба

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Silver
Silver

Има антибактериски и дезинфицирачки својства.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ SOD Лосион за тело
12.00€12.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Маскара за продолжување на трепките
14.60€14.60
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Колагенска емулзија за лице и врат
17.90€17.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Lip & Eye Cream Crayon
2.20€2.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Плацентна Филм Маска за лице
7.90€7.90 6.32€6.32
КУПИ

MySQL Query Error: SELECT UF_PRODUCT FROM recently_viewed WHERE (UF_GUEST_ID = AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC [[1064] You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND UF_COUNTRY_ID = 196) ORDER BY ID DESC' at line 1]

DB query error.
Please try later.